Актуално


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /usr/www/users/directq/addon/nft-chemical.eu/libraries/cms/application/cms.php on line 464

 


Уважаеми колеги синдикалисти,

Управителният съвет на НФТ”Химия и индустрия” – КНСБ реши от 28 април 2011 г. до 8 май 2011 г. да се проведе 10-дневна синдикална акция в химическия сектор за напредък в хуманизирането на работната среда, под надслов „Отговорно към безопасността и здравето на работното място”.
Основната цел на синдикалната акция е да повиши вниманието към състоянието, политиката и социалния диалог в компанията за безопасни и здравословни условия на труд и работата на КУТ/ГУТ. Акцията цели да открои важните потребности, които да осигурят организационно и технически мерките за подобряване на работната среда и да поддържат равнището на безопасност и хигиена на труда, като социално отговорна компания.
 

Обръщение до Синдикалните организации на НФТ”Химия и индустрия” – КНСБ
Синдикатът в акция „Отговорно към безопасността и здравето на работното място”

 

Потому "Організація бухгалтерського обліку на ЗАТ 'Львівський лікеро-горілчаний завод'"что может случиться так, что придет кто-нибудь еще, "Організація бухгалтерського обліку на молочно-переробному підприємстві"сказал я, включая экран и переговорник.

Не говори "Організація бухгалтерського обліку на підприємстві"мне о "Організація бухгалтерського обліку на підприємстві ТзОВ 'Авто-Лайф'"бухгалтерського "Організація бухгалтерського обліку на підприємстві"обліку на підприємстві">Організація бухгалтерського обліку на підприємстві""Організація бухгалтерського обліку на підприємстві"обліку на підприємстві">Організація бухгалтерського обліку на підприємстві"честности, "Організація "Організація бухгалтерського обліку на підприємстві"бухгалтерського обліку на підприємстві"сосед.

Ну да, покраснев, ответила Алиса.

Кляп, который они мне вставили, помешал мне высказать свое мнение по этому поводу.

Конечно, тебе предстоят сражения, однако, я уверен, ты победишь.

Если Джелерак умрет, или воля его будет сломлена, это положит конец моему земному существованию, а ведь я только что нашла воплощение моей старинной любви.

8-ми Конгрес

Вътрешни правила на НФТ"Химия и индустрия" за администриране лични данни

 

10 май! Професионален празник на химика!

Синдикални и социални партньори

Синдикални партньори

Конфедерацията на независимите синдикати в България
Световната федерация на индустриалните работници
Европейска федерация на индустриалните работници
още

Социални партньори

Българска камара на химическата промишленост
Българска асоциация етерични масла, парфюмерия и козметика
Българска генерична фармацевтична асоциация
още

Полезни връзки

Министерство на околната среда и водите
Министерство на здравеопазването
Министерство на труда и социалната политика
още

Google преводач